Collection: Welsh Produce

171 products
  • Jenkins 1 litre organic milk
    Regular price
    £1.40
    Sale price
    £1.40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eggs, Local Dysynni Large Free Range Eggs
    Regular price
    from £1.50
    Sale price
    from £1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Freshly Cooked Locally Dressed Crab
    Regular price
    £6.50
    Sale price
    £6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jenkins 1 Litre Strawberry Milkshake
    Regular price
    £2.10
    Sale price
    £2.10
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 1 Pint of semi skimmed milk, bottle is glass
    Regular price
    £1.10
    Sale price
    £1.10
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 1 Pint Orange Juice, Glass Bottle
    Regular price
    £1.45
    Sale price
    £1.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Focaccia Bread
    Regular price
    £3.50
    Sale price
    £3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jenkins 1 Litre Chocolate Milkshake
    Regular price
    £2.10
    Sale price
    £2.10
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pack of 4 locally made Scones
    Regular price
    £2.75
    Sale price
    £2.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Perl Las, An Organic Cheese
    Regular price
    £5.50
    Sale price
    £5.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Malted Loaf
    Regular price
    £3.50
    Sale price
    £3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dragon Halen Mon Sea Salt Cheddar (200 g)
    Regular price
    £3.00
    Sale price
    £3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 1 pint glass of Apple Juice
    Regular price
    £1.45
    Sale price
    £1.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Soda Bread
    Regular price
    £3.75
    Sale price
    £3.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 1 pint of Gold Top Milk
    Regular price
    £1.20
    Sale price
    £1.20
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jenkins 1 Litre Banana Milkshake
    Regular price
    £2.10
    Sale price
    £2.10
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bara brith, locally made
    Regular price
    £7.50
    Sale price
    £7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dragon Vintage Welsh Cheddar (180g)
    Regular price
    £2.20
    Sale price
    £2.20
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 1 pint bottle of Cranberry Juice
    Regular price
    £1.45
    Sale price
    £1.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peach Melba Llaeth y Llan Yoghurt
    Regular price
    £0.65
    Sale price
    £0.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dragon Mature Welsh Cheddar (180g)
    Regular price
    £2.20
    Sale price
    £2.20
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oreo Brownie
    Regular price
    £2.50
    Sale price
    £2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Logs
    Regular price
    £5.99
    Sale price
    £5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jenkins Special Milkshake 1 Litre Milkshake
    Regular price
    £2.10
    Sale price
    £2.10
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Teifi Halloumi (185 g)
    Regular price
    £6.00
    Sale price
    £6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ty Cadfan Raw Honey 350g
    Regular price
    £10.00
    Sale price
    £10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ty Cadfan Honey 350g
    Regular price
    £8.50
    Sale price
    £8.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Teifi Cheese with Nettles
    Regular price
    £5.45
    Sale price
    £5.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jiw jiw 200g
    Regular price
    £6.50
    Sale price
    £6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pack of 6 locally made Welsh Cakes
    Regular price
    £2.95
    Sale price
    £2.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tregroes toffee waffles
    Regular price
    £1.95
    Sale price
    £1.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bluberry Llaeth y Llan Yoghurt
    Regular price
    £0.65
    Sale price
    £0.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rachel Organic Ginger Greek Style Yoghurt (450 g)
    Regular price
    £2.20
    Sale price
    £2.20
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ynyshir Chicken and Ham Pie
    Regular price
    £7.50
    Sale price
    £7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beauty soap
    Regular price
    £4.95
    Sale price
    £4.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Llaeth Y Llan Raspberry Yoghurt (125 g)
    Regular price
    £0.65
    Sale price
    £0.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dragon Mild Welsh Cheddar (180g)
    Regular price
    £2.20
    Sale price
    £2.20
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bore da 200g
    Regular price
    £6.50
    Sale price
    £6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Golden Cenarth 200g
    Regular price
    £6.50
    Sale price
    £6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mandarin Llaeth y Llan Yoghurt
    Regular price
    £0.65
    Sale price
    £0.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal £0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods